Якщо, незважаючи на місце знаходження і погодні умови ви хочете добре виспатися і відпочити з комфортом, то абсолютно точно необхідно купити спальний мішок. Велика різноманітність може ввести в розгубленість того, хто вперше купує спальник. В основних моментах будемо розбиратися в цій статті.

Характеристики спальника по сезону:

Спальні мішки мають різні розміри, конструкції, матеріали і наповнювачі. Найперше що потрібно знати, вибираючи свою модель, це для якого сезону потрібен спальник. По сезону спальники бувають:

Літні моделі мають тонкий шар утеплювача і легко трансформуються в легку ковдру. Такий спальник підійде для літнього відпочинку, а також в ньому буде комфортно і в демісезонний період, поки температура не опуститься нижче +5С. Демісезонні розраховані на більш глибоку осінь або ранню весну. Такі моделі мають товщі шар утеплювача і капюшон. Комфортно в такому буде при температурі +5С – 5С.

Зимові моделі розраховані на суворі умови експедицій, гір. Такий спальник слід брати з собою якщо відправляєтеся взимку в гори. Температурний режим може досягати до -35 – 40С. У будь-якому випадку більш точна інформація про те, на яку температуру розрахований спальний мішок вказана на етикетці виробу. Звернувши увагу на етикетку, ви знайдете кілька показників температур.

  • комфортна – самий оптимальний режим використання
  • максимальна – максимальна температура, при якій буде не жарко, з урахуванням що спальник буде розкритий
  • екстремальна – найнижча температура, при якій буде звичайно холодно спати, але немає загрози для життя і здоров’я.

Ціна моделі буде залежати від багатьох факторів-матеріали, наповнювач, бренд. В інтернет магазині Kelt Active ви знайдете спорядження тільки перевірених брендів, які вже давно зарекомендували себе на ринку туристичних товарів.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank