Снарядні битки, рукавички– це те, що використовуються для тренувань з грушею, мішками та іншими снарядами. Тобто, це-моделі тренувальні і для змагань і спарингів вони не годяться. У них є ряд відмінностей від бойових професійних рукавичок і зараз спробуємо в них розібратися.

Снарядні рукавички: Особливості конструкції

Рукавички, битки виробляються з різних матеріалів:

  • натуральна шкіра – будуть найбільш зносостійкими і комфортними за рахунок природних дихаючих властивостей шкіри
  • синтетична шкіра, більш бюджетний варіант
  • вініл – замінник шкіри

В якісних моделях всередині є вологопоглинаюча підкладка, яка крім прямої функції ще й перешкоджає натирання і пошкодження шкіри рук. Так само під рукавички можна використовувати бинти, і це необхідно враховувати при виборі розміру рукавички. Щоб з бинтами вона була за розміром, варто брати розмір більше. Якщо тренувальні перчатки використовувати без бинтів, то необхідно брати в розмір. Але без бинтів можна тренуватися тільки якщо є спеціальна підкладка. Інакше збиті кісточки пальців гарантовані.

Основна відмінність тренувальних рукавичок від бойових моделей-це фіксація зап’ястя або фактична його відсутність. У бойових моделей зап’ясті туго шнурується шнурівкою, щоб уникнути його зміщення при ударах. А у тренувальних просто фіксується липучкою, що б рукавичка не спала. Відсутність фіксації дозволяє краще відчувати удар і вловлювати неточності техніки. Для відпрацювання це дуже важливо. в інтернет магазині Kelt Active представлені товари для єдиноборств кращих брендів з незмінно гарною якістю для довгої служби і комфортних результативних тренувань.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все