Похідний рюкзак можна віднести до однієї з найважливіших деталей екіпіровки. Саме туди потрібно буде помістити весь багаж таких необхідних в поході речей. Все це треба буде нести на собі, і рюкзак відіграє велику роль, наскільки комфортно і легко, яке навантаження на спину. Рюкзак може бути каркасний і безкаркасний. Перевага безкаркасних моделі в її легкій вазі, однак, щоб зручно нести, речі упакувати потрібно правильно, а це вимагає певних навичок.

Особливості каркасних рюкзаків:

Найбільш популярні на сьогоднішній день каркасні рюкзаки. Вони навіть в порожньому вигляді тримають форму, і мають анатомічну форму спини. Все це впливає на розподіл навантаження і нести такий рюкзак набагато легше і комфортніше. Обсяг рюкзаків може бути різний, все залежить від призначення:

  • 20 – 35 л
  • 35 – 50 л
  • 50 – 100 л
  • 100 – 150 л

Оптимальний обсяг похідного рюкзака 50 – 100 літрів, сюди помістяться речі для багатоденного походу. Так само в таких моделях передбачені зовнішні кріплення для килимків, спальників і т. д. Для походів більше 20 днів, а їх вже прийнято називати експедиціями, пакуємо рюкзак понад 100 л. А якщо це одноденний похід, екскурсія або прогулянка, то цілком достатньо буде 20 – 35 л. Туди помістяться особисті речі і їжа. І носити такий рюкзак буде не складно.

Рюкзак об’ємом 30 – 50 л. Досить популярні серед альпіністів, рятувальників або лижників через ідеального балансу розміру, ваги і місткості. купити туристичний рюкзак з доставкою по всій Україні можна в інтернет магазині Kelt Active. У нас в знайдете великий вибір моделей відомих брендів, якість яких перевірено часом і реальними умовами походів і подорожей.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank