Збираючись у похід, поїздку або подорож завжди стоїть питання, як упакувати свої речі компактно, та ще так, щоб зручно було їх дістати для використання. Тут на допомогу приходять всілякі органайзери та чохли. Для туалетних речей і предметів особистої гігієни нагоді косметичка. Не тільки жіночі косметички представлені в лінійці німецького бренду Deuter, більшість моделей універсальні, і підійдуть також для чоловіків.Косметичка великаWash Center Lite від Deuter має конструкцію органайзера, що робить її місткою і компактною одночасно, і дозволяє зручно використовувати вміст не залежно від умов перебування.

Косметичка - органайзер Deuter Wash Center Lite: переваги

  • Вся косметичка в складеному вигляді закривається на блискавку і має ручку для перенесення.
  • Всередині знаходяться три сітчастих кишені на блискавці, один великий і два меншого розміру. Сітчаста структура кишень дозволяє не тільки бачити вміст і швидко його знаходити, а ще випаруються волозі від банного приладдя.
  • Для зручного використання у верхній частині органайзера передбачений гак. Тепер, будь ви в готелі, в поїзді, на природі, гігієнічні процедури буде проводити набагато простіше з усім необхідним під рукою.
Купити косметичку такого плану можна для зберігання і транспортування гелю для душу, мочалки, шампуні, мила, піни і верстатів для гоління, крему, предметів жіночої гігієни, декоративної косметики. Кожному рано чи пізно стане в нагоді дорожня косметичка. Магазин товарів для туризму і подорожей Kelt Active надасть широкий вибір косметичок і органайзерів різноманітних розмірів і форм.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все