Зимові санки - це обов'язковий атрибут зимового дозвілля, починаючи від найменших. І діти і дорослі із задоволенням прокотяться з гірки, напевно, важко знайти того, кому б ця забава не припала до душі. На сьогоднішній день на ринку представлена величезна кількість різних моделей. І завжди стоїть питання, які з них краще або швидше, або довговічніше. Якщо ви зібралися купити санки, то ознайомтеся з їх видами і особливостями.

Санки дитячі - їх види і особливості конструкції:

  • Санчата - це конструкція без спинки і ручок. Така модель хороша для більш старших дітей і дорослих. На санчатах можна поміститися і двом дітям або батькові разом з дитиною.
  • Льодянки - це пластикові "піддони" без полозів. Вони здатні розвивати велику швидкість і використовуються дітьми старше 6 років.
  • Снігомобілі - це пластикові конструкції, які управляються за допомогою керма.
  • Снігокати теж управляються кермом, тільки на відміну від снігомобіля мають три лижі. Така модель підійде для дітей від 5-6 років.
  • Санки трансформери - це класичний варіант, який комплектується знімною спинкою і батьківською ручкою. Коли малюк підросте, то всі ці аксесуари можна зняти.
  • Складні санки - мають металеву основу, на яку натягнуто тканинне полотно. Це дозволяє легко і швидко складати санки для транспортування і зберігання в квартирі.
  • Пластикові санки - володіють хорошими швидкісними характеристиками і ергономічними формами. Часто оснащені ременями безпеки. При низьких температурах (-20С) стають крихкими і можуть дати скол при ударі об твердий предмет або поверхню.
Перш ніж купити санки дитячі переконайтеся в безпеці конструкції і відсутності гострих кутів. Для гарантії безпеки вибирайте санки відповідно до вікових рекомендацій від виробника. Магазин товарів для дітей Kelt Active  - це саме те місце, де ви зможете купити якісні санки від кращих виробників. Ми доставимо Ваше замовлення в найкоротші терміни в будь-який регіон України.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все