Основне і єдине завдання будь-якого прицілу - це потрапляння в ціль. Їх не так багато видів, але вони істотно відрізняються за принципом роботи. Звідси випливає що для кожного роду завдань більше за інших буде підходити тільки один вид прицілу.

Приціли: види і характеристики:

  • Відкритий приціл являє собою цілик і мушку. Для точного попадання необхідно вибудувати в одну зорову лінію цілик, мушку і мета. Уміння прицілюватися за допомогою відкритого прицілу є базовим навиком кожного стрілка.
  • Апертурний приціл або як його ще називають закритий. Суть його дії схожий на роботу з відкритим прицілом, з тією лише різницею що на цілику використано пластина або диск з отвором. Через такий отвір необхідно дивитися на мушку. Взяти мету з таким прицілом буде трохи швидше ніж через відкритий.
  • Лазерний приціл працює за принципом лазерної указки, промінь проходить відстань і впирається в ціль створюючи на ній яскраву крапку.
  • Оптичний приціл - оснащений лінзою і сіткою для прицілювання. Для роботи з таким видом необхідно володіти спеціальною технікою і знаннями. Купити оптичні приціли має сенс тільки для снайперів. Для роботи в нічний час використовується нічний оптичний приціл.
  • Приціл коліматорний - використовується для швидкого прицілювання. Досягається такий ефект за рахунок точки підсвічування мети, притому в незалежності від положення стрілка і зброї. Важливою особливістю є те, що підсвічування видно тільки стрілку і не відображається на самій меті, як в лазерному варіанті.
Вибирати приціл необхідно в залежності від особливості його роботи і умов використання. У нашому інтернет магазині Kelt Active ви знайдете хороший вибір якісної оптики від спеціалізованих виробників.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все