Гірські лижі бувають різні, і в їх розмаїтті легко розгубитися. Конструкції і матеріали відрізняються між собою. В першу чергу це залежить від стилів катання, рівнів професіоналізму і трас.

1. Лижі для траси. Такі лижі призначені для катання на підготовлених трасах. Їх конструкція дозволяє кататися в техніці карвінг на бічних кантах. Карвінгові лижі більш м’які і підійдуть для новачків.

2. Професійні гоночні лижі. Професійні моделі для таких дисциплін як слалом, суперслалом, гігант слалом і швидкісного спуску. Вартість таких лиж досить висока.

3. Універсальні лижі. Такі лижі підійдуть для спуску по підготовлених трасах і по диким схилах. Більш досвідчені лижники зможуть різноманітно провести свій відпочинок в горах.;

4. Лижі для фрірайду. Фрірайд – це катання по непідготовлених схилах зі стрибками. Така модель лиж ширша, для розподілу ваги і утриманні лижника на сніговій поверхні.

5. Лижі для фрістайлу і паркові. Ці лижі призначені для катання з елементами акробатики і стрибків з трамплінів.

Якщо ви визначилися зі стилем катання, то можна переходити до вибору своєї моделі. Однак і тут є параметри, які необхідно врахувати, щоб купити гірські лижі, які підходять саме Вам:

  • довжина лиж
  • жорсткість
  • радіус бокового вирізу.

Магазин гірськолижного спорядження Kelt Active і команда професійних консультантів допоможуть підібрати товари для гірськолижного спорту відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все