Сьогодні на ринку досить багато виробників, які пропонують свої товари для самих різних видів спорту. Приймаючи рішення купити ролики, питання бренду виникає чи не першим. А чи варто переплачувати за бренд? Однозначно варто, якщо мова йде про покупку роликових ковзанів. Адже в першу чергу ви платите не за назву бренду, а за ті технології, якісні матеріали, завдання яких зробити катання комфортним, безпечним і довговічним.Виробництво будь-якого спортивного інвентарю дуже трудомісткий процес. Починаючи від розробки, підбору матеріалів, впровадження технологій і закінчуючи тестуваннями як в лабораторних, так і в реальних умовах. Саме тому, на вигляд так схожі ролики, можуть кардинально відрізнятися один від одного. І якість катання, і відчуття, і зносостійкість здатні порадувати тільки в справжніх роликових ковзанах.А ось і на наш погляд ключові бренди – виробники тих самих цих роликів.
  • K2 – відрізняється інноваційним підходом. Саме цю компанію потрібно дякувати за появу «м'якого» черевика, який у багато разів перевершує по комфорту цілісний пластиковий. Варто зауважити, що і інші бренди взяли дану розробку на озброєння, і тепер не рідко можна зустріти саме таку модифікацію роликів.
  • Bladerunner – спеціалізований виробник роликів на протязі всієї своєї діяльності. Це прабатько сучасного варіанту роликових ковзанів з колесами в ряд.
  • Tempish – це преміум сегмент роликів і захисту від чеського бренду. Компанія використовує сучасні технології і багато уваги приділяє дизайну.
Ціна роликових ковзанів від іменитого виробника безумовно буде вище ніж на безіменні ролики з ринку. Однак і якість катання на них буде доставляти тільки незабутнє задоволення і комфорт. замовити ролики просто, оформіть заявку на сайті інтернет магазину Kelt Active, і ми доставимо їх в найкоротші терміни.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все