З кожним роком здоровий спосіб життя обирають все більше і більше людей, так своєрідний тренд приваблює більше людей в спорт. Спорт, в різних його проявах, все більше людей вибирають, як частину свого життя. Разом з цим трендом стають все доступнішими флагмани професійного спорту. Одним з таких є компресійна термобілизна. Функція термобілизни в спорті вже добре відома, його завдання своєчасно відводити вологу, а не вбирати її. А що нового і корисного може запропонувати компресійну білизну?

Основні функції компресійної білизни:

Компресійний одяг спочатку був створен для професійних спортсменів, проте його властивості все частіше вибирають і любителі, які орієнтовані на результат, і піклуються про своє здоров’я.

  • стимулює кровообіг
  • підтримує роботу серцево – судинної системи
  • забезпечує м’язи киснем
  • запобігає тремтіння м’язів під навантаженням
  • підсилює кинестензию
  • знижує ризик травм
  • скорочує період відновлення в два рази

В залежності від моделі, такий одяг оснащен вентиляційними вставками, забезпечує антибактеріальний ефект і захищає від згубного впливу ультрафіолетових променів. Варто сказати, що компресійний одяг дуже стильно виглядає, так що ті, кому не байдужа естетика, будуть приємно здивовані. Одяг представлен у вигляді шортів і штанів, футболок з довгим і коротким рукавом. Так само є гетри і нарукавники, які завжди можна підібрати в тон форми.

Інтернет магазин Kelt Active пропонує великий вибір оригінального компресійного одягу. У нас представлені кращі бренди спортивного одягу. Тільки високоякісні технічні матеріали та інноваційні технології у створенні одягу для спорту та активного відпочинку можуть гарантувати виконання всіх заявлених характеристик.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank