Практичним рішенням буде покупка сумки на пояс   для кожної активної людини. Така сумка завжди буде чудовим потрібним подарунком близьким чоловікам. Цей унікальний аксесуар можна носити самостійно, і як доповнення до рюкзака і іншого багажу.

Практична сумка на пояс, біг, скандинавську ходьбу й інші рухливі види спорту робить комфортними, дозволяючи все необхідне мати під рукою. Любителі риболовлі теж оцінять такий аксесуар. Варто зауважити, що і на кожен день така сумка дуже зручна, тому і прижилася серед чоловіків абсолютно різних по захопленнях і способу життя. Сумка на пояс чоловіча Road Runner від австралійського бренду Caribee безумовна варта уваги завдяки своїй незвичайній конструкції.

Поясна сумка Caribee Road Runner: особливості

Сумка на пояс спортивна, виробником позиціонується в першу чергу для бігу, проте завдяки своїй конструкції вона абсолютно універсальна, та зараз Ви самі в цьому переконаєтеся.

  • Основна центральна сумка має 3 окремих кишені на блискавці. У них зручно розмістити документи, гроші, банківські картки, ключі і все, що буде необхідно. До слова сказати, відділення досить місткі.
  • Бічний підсумок для пляшки з водою діаметром 8 см. з затягуванням для щільної фіксації.
  • Другий знімний підсумок з двома кишенями для дрібниць.
  • Обсяг пояса регульований і застібається за допомогою фастекса.

Тільки позитивні відгуки покупців і прийнятна ціна роблять цю поясну сумку дуже популярною і у нашому інтернет магазині Kelt Active.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank