Збираючись в поїздку завжди здається, що потрібно взяти з собою таку кількість речей, яка зможе поміститися не менше, ніж у три валізи. Насправді все не зовсім так. Згадайте кожну поїздку і кількість не надітих жодного разу речей і необутих туфель. І це далеко не все! Скільки славних сувенірів ви не змогли привезти для своїх друзів і колег, тому що для них просто не виявилося місця? А скільки заплатили за перевагу багажу? Вместительный чемодан на колесах дозволить комфортно транспортувати важку вагу і об’ємний вантаж. Тільки нехай цей обсяг складається з приємних сувенірів, які будуть нагадувати про поїздку, а не з непотрібних речей.

Основні прийоми укладання валізи

Для початку зберіть всі речі в одному місці, подивіться на них і переконаєтеся в необхідності наявності цього всього для поїздки. Приберіть зайве і починайте укладати валізу. щоб одяг займав менше місця, його слід не складати, а згортати ролом. У нижній шар покладіть найжорсткіші “рулетики” – це джинси, брюки, шорти або спідниці.

Взуття не складайте попарно, так воно займе більше дорогоцінного місця. Кожну пару складіть в чохол або пакет і розмістіть по краях валізи. Залежно від виду взуття, можете вкласти всередину шкарпетки або інші дрібні речі, що теж дозволить заощадити простір. Легший одяг – футболки, майки складіть другим шаром “рулетиків”. Зверху розмістіть білизну. Усі флакони, які ви зібралися взяти, розподіліть окремо один від одного, так само, по краях валізи. По можливості не набивайте валізу повністю, залиште місце для сувенірів і шопінгу.

Подорожуєте з дитиною? Дозвольте йому самому зібрати свої речі, напевно він зрадіє довіреної йому місії. Для цього є маленькі валізи, які відповідають за розміром і мають привабливий для дитини дизайн. Якщо ви ще не встигли придбати свою ідеальну валізу, зверніться в інтернет магазин валіз Kelt Active, і тут вам допоможуть вибрати найбільш підходящу модель.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank