Літній похід в гори повинен бути приємною пригодою, і не вимагає таких навичок і спорядження для зимових походів. Однак, щоб захід залишив тільки приємні і яскраві враження, до нього варто підготуватися. Підготовка і полягає в зборі необхідного спорядження і речей, адже в горах не буде магазину, і взяти раптом знадобилася річ крім як зі свого рюкзака, буде нізвідки. Вибираючи спорядження, обов’язково варто враховувати місцевість і клімат, погодні умови в період передбачуваного походу. Від цього залежить, що саме варто з собою брати. У будь-якому випадку, все що вам потрібно, може запропонувати інтернет магазин туристичного спорядження Kelt Active.

А ось і основний список найважливіших речей з спорядження:

  • намет, якщо ви не один, то один намет може бути і на кілька людей, головне, щоб всі могли комфортно розміститься
  • рюкзак – важлива частина особистої екіпіровки. Саме від правильно обраного рюкзака залежить, наскільки комфортно вам його нести і використовувати в процесі (більше про вибір рюкзака читайте в наших статтях)
  • спальник для комфортного і повноцінного відпочинку. Вибирайте по сезону і температурному режиму
  • килимок, який можна постелити під спальник для тепло – і вологоізоляції. Так само на такому килимку зручно присісти на привалі і стоянці, біля вогнища, коли їсте і т. д.
  • ліхтарик, краще налобний
  • посуд туристична
  • дощовик

Необхідне туристичне спорядження купити варто в спеціалізованому магазині, щоб напевно бути впевненим в його якості, надійності і відповідності заявленим функціям. Магазин Kelt Active представляє екіпіровку виключно кращих брендів, яке добре зарекомендувало себе в світі outdoor.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank