Рюкзаки об’ємом від 22 до 42 літрів – це треккинговые моделі, які розраховані на помірну навантаження і тривалі подолання маршрутів пішки. Тому їх обсяг збалансований під фізичні можливості туриста.

Futura Pro 36 один із серії трекінгових рюкзаків Deuter. Його основна відмінність від попередніх моделей – це система вентиляції спини Aircomfort. Принцип роботи системи полягає в можливості циркуляції повітря між спиною і задньою частиною рюкзака. Завдяки цьому спина не буде потіти і не буде ніяких дискомфортних відчуттів. Якщо враховувати, що належить ходьба на чималі відстані, то цей факт здорово додасть комфорту і збереже сили.

Рюкзаки Deuter Futura Pro 36: особливості конструкції

Якщо говорити про витривалість, то деякі елементи конструкції розподілять навантаження таким чином, щоб сил вистачило на довше і отстрочат наступ втоми:

  • стегнах пояс – м’який і широкий
  • система підвісок з м’якими вставками
  • нагрудний ремінь регульований до потрібного розміру
  • і система Aircomfort, про яку вже говорили

Правильна посадка рюкзака знижує навантаження на спину і рівномірно розподіляє вагу. Це дуже важливо, коли ви йдете в багатоденний і тривалий похід. Дешеві рюкзаки, на жаль, таких переваг не мають. За допомогою відстібається мембрани рюкзак можна поділити на нижній і верхній відсік. Це зручно, коли потрібно ізолювати мокрі або брудні речі. Якщо необхідності немає, то відстебнувши перегородку вийде одне велике відділення.

Рюкзак туристичний сумісний з питною системою, це дуже зручна штука. Уявіть собі, щоб зробити ковток води немає необхідності зупинятися і шукати пляшку, попити можна на ходу гідратор з водою, який знаходиться всередині рюкзака в спеціальному відсіку, а трубка з мундштуком виводиться і завжди знаходиться на лямці. На зовнішній частині є стропи для кріплення обладнання, каремата або спальника.

Купити рюкзак в інтернет магазині Kelt Active, значить заощадити свій час і гроші. У нас представлена тільки оригінальна продукція, в якості якої можна не сумніватися. Наші консультанти допоможуть підібрати найоптимальніший рюкзак, ціна на нього буде приємною.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank