Явними фаворитами цього літа вже встигли стати сандалі від чеського бренду Alpine Pro, Lancaster. Закриті сандалі – це відмінний варіант для міста, активного відпочинку і походів. Взуття від бренду, який спеціалізується на виготовленні одягу для туристів і спортсменів обіцяє бути неймовірно зручною. Для цього компанія співпрацює з професійними споживачами, спортсменами і туристами екстремалами. Їх зворотний зв'язок дозволяє доводити моделі до досконалості. Саме тому купити сандалі для треккинга від Alpine Pro вважається хорошим рішенням у туристів більш ніж в десяти країнах.Особливості та переваги моделі Alpine Pro Lancaster
  • Сандалі мають анатомічну форму підошви, яка максимально повторює форму стопи.
  • Проміжна підошва EVA бере на себе функцію амортизації. Саме ця особливість знімає навантаження на хребет і суглоби при ходьбі. Хороша амортизація так само відстрочить настання втоми, якщо доведеться багато ходити.
  • Для максимально точної підгонки по нозі, передбачена еластична шнурівка.
  • Закритий носок забезпечить надійний захист пальцях ноги.
Сандалі підійдуть чоловікам і жінкам, а також в цій моделі випускаються і дитячі сандалі. Особливо радує їх універсальність. Якщо ви зібралися в похід, тривалу подорож або для активного відпочинку, сміливо зупиняйте свій вибір на цих сандалях. В умовах міста і просто для щоденних прогулянок вони забезпечать ногам максимальний комфорт. А допоможе Вам вигідно купити сандалі інтернет магазин Kelt Active. Ми гарантуємо наявність виключно оригінальної продукції. Постійно діючі акції та знижки дозволять заощадити, купуючи якісні товари.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все