Якщо ви зібралися в похід або на тривалу прогулянку, то дуже важливо, щоб кросівки добре сиділи на нозі і відповідали умовам, в яких ви перебуваєте. Від цього залежить не тільки особистий комфорт і здоров’я, але і те, наскільки ви втомитеся, долаючи маршрут.

Трекінгові кросівки – це не єдине їх визначення. Ще можна часто зустріти поняття хайкінгові кросівки. Хайкінг в перекладі з англійської означає прогулянка. Це теж свого роду туризм, тільки туристи там йдуть по підготовлених стежках і завжди на ночівлю зупиняються в гостьових будинках або стоянках. Звичайно ж в такому випадку трекінгові кросівки більш кращі ніж Трекінгові черевики.

Кросівки для трекінгу: особливості конструкції

Так як такі кросівки використовуються в специфічних умовах, то і вимог до конструкції набагато більше:

  • зносостійкість підошви і верхнього шару. Для цього використовують міцні і якісні матеріали.
  • захист від вологи, для цього використовується мембрана
  • захист пальців ніг від механічних пошкоджень. Посилений носок запобіжить травму або забій, навіть якщо ви сильно спіткнулися об камінь.
  • стабільне положення стоп і голеностопа, запобігає травмам при русі по пересіченій місцевості під навантаженням.
  • хороше зчеплення з різними поверхнями запобіжить можливі травми.

Кросівки жіночі такого плану добре підійдуть для одноденного походу або походу вихідного дня, з невеликим рюкзаком вагою до 10 кг Кросівки чоловічі володіють тими ж характеристиками, проте при більш серйозної підготовки їх можна використовувати і для сходжень з рюкзаком вагою до 15 кг. Різноманітність забарвлень і дизайнів дозволять кожному вибрати собі до душі.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все