Трекінгове взуття досить технологічне і витривале. У такому взутті туристи і підкорювачі гір долають складні і часто небезпечні маршрути. Взуття експлуатується в досить жорстких умовах.Коштує таке взуття не дешево, і все завдяки дорогим технічним матеріалам і технологіям. черевики жіночі та черевики чоловічі будуть відрізнятися не тільки звичними параметрами. Деякі виробники враховують, як анатомію і будова стопи, так і центр ваги в залежності від статі. Вибравши свої ідеальні черевики хочеться, щоб служили вони довго. Саме тому дуже важливий правильний догляд.

Догляд за трекінговим взуттям

Для для чищення черевиків або кросівок з технологічних матеріалів не можна використовувати звичайні засоби або пральний порошок. До слова сказати, прати їх у машині також не можна, це не тільки може зіпсувати черевик, але і виникає великий ризик пошкодити саму машину. Для догляду варто використовувати спеціальні засоби по догляду  за мембранними матеріалами. Для чищення використовуйте м'яку ганчірочку або губку, щоб не пошкодити DWR покриття (там, де воно є).Сушити черевики необхідно виключно природним шляхом. Якщо «по старинці» поставити їх на батарею або біля іншого джерела тепла, то це може вплинути на безповоротну втрату властивостей мембрани. Після того як взуття вимита і висушена, не зайве буде додатково обробити водовідштовхувальними спреями, вибирати які варто в суворій відповідності з матеріалами взуття. Таке просочення дасть додатковий захист від вологи і бруду. Щоб продовжити термін служби, без втрати властивостей, досить використовувати три нескладних етапи по догляду:
  • прання
  • сушка
  • обробка
Після правильного прання, сушіння і правильної обробки, ваші зимові черевики не втратять паро пропускною спроможність, водовідштовхувальні властивості, форму і ще не один раз складуть вам компанію в походах.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все