Якщо Вам потрібні надійні, витривалі, якісні черевики, то однозначно варто звернути увагу на черевики Lowa. Це німецький бренд, якому не один десяток років і про який знають по всьому світу. Модельний ряд багатий взуттям для туристів, спортсменів, військових. Завдяки зручності, надійності і привабливому дизайну таке взуття можна носити і в умовах міста.

Черевики Lowa: особливості

Все взуття виготовлене з якісних матеріалів зі зручною посадкою. А ось основні переваги, і це саме те, через що варто черевики Lowa купити.

  • Зручна посадка, завдяки якій нога в черевику розміщена з урахуванням анатомічних особливостей.
  • Черевики виконані їх зносостійких, дихаючих і непромокальних матеріалів високої якості.
  • легка вага черевиків.
  • Якісна і міцна підошва, завдяки якій нерівності поверхні не доставлять незручностей.
  • Якісна фурнітура, яка не тільки не поржавіє з часом, а ще має привабливий дизайн.

Крім того, трекінгові черевики бренду Lowa досить різноманітні за колірними рішеннями і дизайну. Кожен, навіть найвимогливіший покупець, зможе вибрати собі черевики зимові, демісезонні та взуття для літніх активностей.

З найпопулярніших моделей бренду Lowa можна виділити Lowa GTX або Lowa Zephyr, це флагмани бренду. Виконані з натуральних матеріалів і мембрани, а це означає, що взуття дихаюча, непромокаюча, добре зберігає тепло і довго носиться. Купивши такі черевики, ви зможете підкорювати вершини гір, ходити в походи, зручно пересуватися по місту і будь-якій місцевості. Ваші ноги будуть надійно захищені, а відчуття комфорту відстрочить настання втоми.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все