Дуже важливо щоб в дорозі не відбувалося неприємних казусів, тому кожен намагається купити Дорожня валіза  кращої якості. Однак, при активному і частому використанні, навряд чи вдасться уникнути забруднень. Тому сприятимуть погодні умови, транспорт і багато іншого. Правильний догляд дозволить надовго продовжити йому термін служби і зберегти зовнішній вигляд.Купити валізу на коліщатках - значить полегшити собі його транспортування, при цьому, перебуваючи низько до підлоги, він буде збирати більше забруднень і бризок. Пластиковый варіант в цьому плані буде більш практичний, його досить протерти вологою серветкою. Сумка валіза з текстилю має досить переваг, тому такий варіант вибирають для себе багато користувачів. Варто відзначити, що такий варіант вимагає нескладного, але постійного догляду.Догляд за текстильною валізою:
  • Головне правило - ніколи не сушіть валізу біля батареї або обігрівача. Висихати він повинен завжди природним чином.
  • Для чищення варто використовувати м'яку щітку і нейтральне миюче.
  • Якщо забруднення незначне, його не складно буде прибрати, використовуючи одну щітку.
  • Якщо необхідно вдатися до вологого чищення, то сушити його необхідно у відкритому вигляді.
  • Для зберігання валізи не використовуйте поліетилен. Щоб на ньому не осідав пил можна прикрити тканиною, яка збереже доступ повітря.
Дотримуючись нескладних правил можна утримувати свою валізу в охайному вигляді. Надійні супутники в будь-якій подорожі - це валізи, інтернет магазин Kelt Active запропонує кращі варіанти на будь який смак та бюджет.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все