Черевики трекінгові Salomon знайшли свою популярність і масу шанувальників за якість, комфорт та зручність властиве взуття цього бренду. Виробник постійно вдосконалює моделі і впроваджує нові технології. Якщо потрібні високотехнологічні черевики для походів, трекінгу і гірських сходжень, то варто купити черевики Salomon.

Черевики Salomon: основні технології моделей

My Perfect Fit забезпечить охоплення стопи, а це один з основних показників для такого взуття. Ця технологія впливає на якісну фіксацію стопи і комфорт при тривалому використанні. Технологія Advanced Shell привела взуття до легкої ваги і комфорту, в порівнянні з черевиками з натуральної шкіри. Ця характеристика аналогічна технології верхнього одягу софт шелл, де використовується м’яка технічна тканина з хорошими душащими властивостями.

3D fit – це технологія точного розміщення піни в задник черевика, що забезпечить хорошу дихає і комфорт. Замість звичних швів використовується зварювання тканини HF Welded що дозволяє домогтися герметичності, водонепроникності і довговічності. Sensifit-це ті найпривабливіші крила біля основи шнурівки, завдання яких забезпечити точне охоплення стопи. Підошва Contagrip – це унікальне поєднання складу, щільності та геометрії гуми для щільного зчеплення зі слизькими і мокрими поверхнями. Всі ці технології покликані забезпечити комфорт, зручність, запобігти втомі і травми. Ціна черевиків бренду Salomon буде залежати від серії і призначення.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все