Dynafit – це бренд, який виробляє одяг і спорядження для лижників. Однак є дещо й універсальне в асортименті – носки. Від виробника, який всі товари виробляє, не тільки застосовуючи матеріали високої якості, а і впроваджуючи інноваційні технології, абсолютно нормально очікувати супертехнологичные шкарпетки.Для різного роду заходів, таких як туризм або спорт, правильні шкарпетки купити не менш важливо, ніж взуття або інша частина екіпіровки. Вони виконують безліч функцій, підтримують стопу та гомілку, відводять вологу, запобігають виникненню натертостей і натоптишів, підтримують сприятливий мікроклімат і в таких шкарпетках не виникає неприємний запах, навіть якщо ви не знімали їх цілий день, а то і більше.

Шкарпетки Dynafit: особливості

Шкарпетки виконані з матеріалу Dryarn – це поліпропіленове мікроволокно, абсолютно гіпоалергенний і не викличе ніяких реакцій навіть у самої чутливої шкіри. Воно славиться своїми антибактеріальними властивостями, а це значить ніяких неприємних запахів. Матеріал не вбирає вологу, а виводить її, до того ж дуже швидко сохне.Сама конструкція шкарпеток безшовна і еластична, добре прилягає до ноги не здавлює її і не сповзає. Область п'яти, стопи і пальців посилена-це не тільки для кращої зносостійкості, а й для свого роду амортизації. Шкарпетки випускаються в трьох варіантах:
  • високі – підійдуть для занять спортом, у тому числі і для бігу на довгі дистанції
  • середні – можуть використовуватися як спортивні шкарпетки для активного відпочинку або повсякденного носіння.
  • укорочені – можуть використовуватися як велоноски, для спорту і на кожен день
До всіх переваг, шкарпетки Dynafit мають яскраві кольори і оснащені світловідбивним елементом, який забезпечить додаткову видимість спортсмена в темний час доби.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все