Біговели дуже популярні серед діток раннього віку, і абсолютно не дарма. Малюк навчиться краще відчувати своє тіло, координувати рухи і тримати рівновагу. Все це позитивно позначиться і на інтелектуальному розвитку, прямий зв'язок вченими доведена вже давно. Беговел для дітей може вважатися першим транспортом, яким дитина буде управляти самостійно. Strider Sport від однойменного американського бренду можна запропонувати дитині від року. Він швидко освоїть його, і буде ще більш активно і цікаво проводити своє дозвілля.

Біговели для дітей Strider Sport: Особливості моделі

  • Вага беговела всього 2,9 кг. Так що виносити його на вулицю не складе праці.
  • Модель підійде дитині від 1 до 5 років, завдяки тому, що кермо і сидіння можна відрегулювати по висоті.
  • Так як беговел досить універсальний щодо віку дитини, то в комплекті йдуть два види сидіння, одне більш видовжене, друге стандартне.
  • Кермо просто створене для дитячих ручок. Обсяг власників такий, щоб малюк без праці міг його обхопити, від цього залежить керованість беговела. Щоб ручки не зісковзували на кінцях є обмежувачі.
  • Колеса виконані з EVA матеріалу, який відрізняється своїми амортизаційними властивостями. Також застосовані полегшені диски і якісні підшипники abec.
Для перших навичок катання ідеально підійде беговел. Купити його з урахуванням вікової універсальності стане хорошою економією. Магазин дитячих товарів Kelt Active порадує вас хорошим вибором високоякісного дитячого транспорту і приємними цінами.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все