Спальник – це незамінний атрибут комфортного сну в поході. Якщо ви вирішили купити спальний мішок Pinguin, то це буде правильний вибір. Всі вироби мають привабливий дизайн і насичені яскраві кольори. Функціональність і надійність моделей обумовлена тим, що випробовуються вони в реальних умовах експедицій. Тільки після розподілу всіх слабких місць модель пускається в масове виробництво, продаж.

Спальники виконані з матеріалів високої якості. З недавнього часу компанія використовує мембранну тканина Gelanots, це дає моделям відмінні якості водостійкості і дихання. Хороший мікроклімат всередині спального мішка-це запорука комфортного і повноцінного відпочинку. Щоб вибрати свій ідеальний спальник необхідно орієнтуватися на температурний режим вироби і комфортну для себе форму.

Ціна спального мішка бренду Pinguin буде залежати від обраної моделі. Купуючи спальник в інтернет-магазині Kelt Active, ви будете приємно здивовані постійною системою знижок. Щоб замовити, оформіть заявку на сайті. Фахівці нашого магазину з радістю допоможуть у виборі потрібної моделі і організують доставку.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank