Якщо Ви вирішили купити спальник Deuter, то однозначно прийняли правильне рішення. Продукція бренду виготовляється з високоякісних матеріалів, які володіють хорошими показниками зносостійкості та забезпечують комфорт при тривалому використанні. Залежно від свого призначення, кожна модель продумана розробниками до найдрібніших деталей. У компанії велика увага приділяється розробці і впровадженню нових технологій, це дозволяє постійно вдосконалювати продукцію, що випускається.

Спальники Deuter: Особливості модельного ряду

модельний ряд спальних мішків Deuter досить широкий. Тут представлені спальники у формі кокона і у формі ковдри. По сезону моделі бувають зимові, літні і всесезонні. По наповнювачу спальники діляться на пухові і синтетичні.

Розробники врахували особливості жіночої анатомії, і розробили спальники виключно для жінок. Також представлені спальні мішки і для дітей.

Ціна спальників бренду Deuter варіюється від невисокою до більш дорогих моделей. Це залежить від наповнювача і використовуваних матеріалів. Якщо ви вирішили зробити замовлення, фахівці інтернет магазину Kelt з радістю допоможуть у виборі і забезпечать оперативну доставку товару будь-яким зручним для вас способом.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank