збираючись в похід кожен більш-менш досвідчений турист велику увагу приділяє вазі спорядження. Коли належить піший похід, то повинен враховуватися кожен грам, адже все це доведеться нести вручну. Неграмотно зібраний рюкзак і підібране туристичне спорядження може значно зіпсувати враження.

однак, вибираючи легкий спальник, дуже важливо щоб зниження ваги було не за рахунок зниження якості і властивостей. Адже спальник - це не тільки комфортний відпочинок і сон, деколи він може зберегти життя і здоров'я, рятуючи від переохолодження. Погода в горах часто мінлива і домовиться з нею ніяк неможливо, тому варто передбачити все. Вибираючи таку модель варто звернути увагу на пуховий спальний мішок The North Face Gold Kazoo.

Спальний мішок The North Face Gold Kazoo: Особливості моделі

  • Легкий вага - менше 1 кілограма, ідеальний варіант для піших походів.
  • Теплий спальник, пух гусячий всередині забезпечить збереження тепла.
  • для максимальної зносостійкості в зонах підвищеного навантаження застосований синтетичний утеплювач.

щоб зручно використовувати спальник в темряві, петлі на замках світяться, і їх без праці можна знайти. Ця модель виконана у формі кокона, яка є більш ергономічна і зберігає тепло ще і за рахунок своєї форми. Спальний мішок складається в невеликий компресійний чохол, який йде в комплекті. У складеному вигляді займає мало місця, краще його закріпити на зовнішній частині рюкзака.

Найбільш комфортно в цьому спальнику буде в осінньо - весняний період, коли температура не опускається нижче -1С/-5С. Однак за даними виробника він захистить від переохолодження навіть при температурі -27С.

Спальний мішок купити в Києві можна в інтернет магазині KELT з доставкою по всій Україні.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank