Валізи Skyflite відрізняються стриманістю і лаконічністю, проте ніяк не на шкоду функціональності. Англійській бренд SKYFLITE тримає якість на висоті і приділяє цьому багато уваги. Моделі з небагатої колірною гамою і не химерним дизайном припадуть до душі прихильникам класики і тим, хто цінує універсальність. Купити валізу дешево, не означає, що вона буде якісною. На це варто звертати особливу увагу, тому, як відпало коліщатко або зламана ручка серед поїздки, навряд чи може порадувати.

Велика для всієї родини, або валіза – ручна поклажа, купити Skyflite буде відмінним рішенням. Варіанти для ручної поклажі строго відповідають всім вимогам провідних авіаліній. в основному моделі з м’якою конструкцією з міцного поліестеру, так само є і пластикові валізи з АВС пластика.

Особливості конструкції валіз Skyflite:

  • Більшість моделей мають фасадну кишеню, куди зручно покласти речі, які необхідно мати у швидкому доступі.
  • Збоку і зверху є по одній ручці, вони знадобляться, коли необхідно буде укладати валізу в багаж.
  • Віконцем для даних про власника багажу не варто нехтувати, це в рази підвищить безпеку і знизить ризики втрати, особливо при авіаперельотах.

У всьому іншому моделі досить стандартні, і не мають ніяких “ноу хау”. Але існує думка, чим простіше, тим зрозуміліше, звичніше і не вимогливим валіза. Київ і вся Україна можуть скористатися акційною пропозицією, на різні моделі Skyflite. Зручне рішення для всіх подорожей і поїздок- валіза на колесах. Інтернет магазин Kelt Active подбає про те, щоб Ваша модель потрапила до вас якомога швидше після покупки.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank