Не так давно, а точніше влітку 2014 року, в голові молодого адвоката Петра Прочайки народилася ідея, створити шкарпетки з захисною функцією взуття. Ідея реалізувалася швидко, так як Петро хотів допомогти другу, який отримав травму ноги в горах. Те, що вийшло в результаті і стало прототипом сучасних Skinners (Скіннер).Ідея з новим видом одягу для ніг настільки поглинула творця, що рівно через два роки наполегливої праці і народився бренд Skinners. Шкарпетки Skinners (Скиннерс) і по сьогоднішній день проводяться в Чехії і успішно продаються в 80 країнах світу. Незліченна кількість ситуацій де зіграють ключову роль в комфорті і подарують нові і яскраві відчуття шкарпетки Skinners. Купити їх можна для себе і як оригінальний і практичний подарунок.

Де і як можна використовувати шкарпетки Skinners

Унікальна інноваційна конструкція скіннерів виконана вручну і не має швів і склеєних деталей. Верхня частина еластічнаz і м'яка, а область стопи захищена і водонепроникна. У мережі можна знайти тести, де показано? як вони захищають ногу від скла і навіть дрібних елементів конструктора Лего.Під низ не потрібні ніякі тонкі шкарпетки, А нитки зі сріблом запобігають появі неприємного запаху. Нога не потіє, і добре дихає. У підошви хороше нековзне зчеплення з поверхнею. І важить пара таких шкарпеток – кросівок всього 80 грам. Щоб ви завжди могли взяти їх з собою в комплекті йде зручний чохол. Це не фантастика, а інновації та технології, втілені в життя. Тисячі людей вже спробували скіннери і діляться своїми чудовими відгуками.Skinners підійдуть для:
  • йоги, фітнесу та занять у спортзалі – завдяки слизькій підошві та легкої невагомою конструкції
  • трекінгу, хайкінга – як змінне взуття, яка не обмежує руху і практично нічого не важить
  • офісу – як змінне взуття, яка дозволить відпочити від основної взуття
  • подорожі, поїздок і відряджень – відмінний варіант змінному взутті, який дозволить ногам відпочити і не займає місце в багажі
  • ролерів – як змінне взуття
  • для прогулянок у парку, місті і т. д.
Якщо вам знадобилися термошкарпетки, купуйте Skinners і ви отримаєте виріб з легкістю шкарпеток і захисними якостями кросівок. Тепер мрія ходити у взутті, як босими ногами, стала абсолютно доступною реальністю.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все