Бренд Royal Baby виробляє самокати, беговелы, велосипеди і велику увагу приділяє безпеці, адже мова йде про дітей. Вибираючи транспорт Royal Baby Ви можете бути впевнені, що всі матеріали, з яких він виконаний безпечні для дитини.

Малюки великі непосиди, вони тягнутися до всього нового, хочуть пізнавати світ. У віці двох років можна запропонувати дитині перший транспорт для самостійного катання. Без сумніву, маля швидко освоїть самокат або беговел і буде в повному захваті. Але що ж вибрати, дитина ще сам не скаже, а зробити вибір між чимось одним дуже складно. Часто доводиться купувати і те, і інше, а це може бути накладно з фінансової точки зору. Та й зберігати цілий арсенал дитячого транспорту не дуже зручно, особливо якщо це квартира. У такому разі чудовим варіантом буде самокат-беговел Royal Baby, який поєднує в собі ці два транспорту.

Самокат-беговел Royal Baby: особливості конструкції:

  • Конструкція дуже легка і важить 3 кг, так що виносити на прогулянку його буде не складно.
  • Матеріал, з якого виконані самокати беговели-це композитний пластик. Він відрізняється високою міцністю і стійкий до ударів.
  • Кермо регулюється по висоті, тому може рости разом з дитиною.
  • Конструкція легко трансформується з самоката в беговел і навпаки.
  • На підніжці передбачена протиковзка, прогумована вставка.
  • Колеса м’які з плавним ходом.
  • Такий транспорт може використовуватися до досягнення дитиною ваги 35 кг

Цікавим і економним рішенням для вашої дитини можуть бути біговели-самокати. Інтернет магазин Kelt Active організовує швидку доставку замовлення в будь-який регіон України.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все