Рюкзак Deuter – це стильний дизайн, відмінна якість, висока функціональність і надійність! Це далеко не всі якості виробів німецького бренду. Купити рюкзак Deuter – це означає, що на довгі роки забезпечити себе високоякісним технологічним, відмінним дизайнерським продуктом.

Серії рюкзаків за призначенням

Серія Hiking підійде для одноденних походів, туристичних екскурсій і прогулянок. Якщо ви шанувальник їзди на велосипеді, то серія Bike – це кращий варіант для вас. Для щоденного використання підійде серія Family і School. А для тривалих походів варто вибирати серію Trekking.

У цих рюкзаках продумано все, щоб забезпечити комфорт любителям активного відпочинку. Мала вага, система вентиляції спини, якісний матеріал виробу, можливість налаштування рюкзака під індивідуальні особливості фігури значно полегшать ваші зусилля на транспортування вантажу під час туристичного походу.

Перед тим як замовити рюкзак Deuter визначитеся, для яких цілей ви будете його використовувати. Це дозволить вибрати модель, яка повністю відповідає вашим вимогам. А це гарантія абсолютного комфорту і зручності. Ціна рюкзака Deuter в інтернет магазині Kelt Active вас приємно порадує. Наші менеджери допоможуть з вибором моделі і організують доставку зручним для вас способом.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank