Хороший місткий рюкзак 70 літрів   - Це універсальний аксесуар, який стане в нагоді для походів, відпочинку на природі, поїздок і подорожей. Нам дуже сподобався Himil 70 від польського бренду Fjord Nansen, бо сьогодні говоримо про нього. Його зовнішній дизайн лаконічний і несподівано стильний, рюкзак чорний, синій або червоний виглядають однаково дорого. Сама конструкція відрізняється міцністю і безліччю продуманих деталей, які роблять рюкзак зручним і функціональним.Технічні особливості будови спини Fjord Nansen Himil 70:
  • Система спини Backbone Pillow являє собою дві алюмінієві пластини, які збережуть форму рюкзака при будь-якій його наповненості.
  • Така система спини використовується для великих рюкзаків і регулюється точно по зростанню. Це не тільки зручно, а й дозволяє знизити навантаження на спину.
  • Пластини зовні оснащені подушками з дихаючої піни і сітки для точного розподілу ваги, м'якості, комфорту і відведення вологи.
Основне відділення складається з двох частин, які можна об'єднати в одне. Є додаткових 5 кишень. Кріплення для трекінгових палиць, льодоруба, каната та іншого спорядження. Поясний ремінь і грудна стяжка мають зручне регулювання і знімаються в разі необхідності. Сам рюкзак виконаний з високоякісних і міцних матеріалів Diamond oxford і Oxford poliester. Дно і місця найбільшого зносу посилені додатково.Всі необхідні речі і спорядження можна помістити в рюкзак 70 літрів. Купити його краще в спеціалізованому магазині, щоб уникнути образливої підробки. Купити рюкзак в Києві можна в інтернет магазині Kelt Active, і ми без зусиль відправимо Ваше замовлення в будь-який регіон України.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все