Американський бренд Eastpak понад 40 років виробляє рюкзаки, тому кожна модель заточена на якість, комфорт і функціональність. Гідним уваги безперечно є жіночий рюкзак для міста Padded Pak’R. Його лаконічний, і в той же час стильний дизайн, хороший вибір кольорів швидко знайшли безліч прихильниць.

За нашими спостереженнями основними критеріями за якими обирають рюкзаки міські  – модні недорогі, не надаючи такої уваги якості, як в рюкзаках для походів. У горах на першому місці стоїть якість і надійність, в місті мода і стиль. Однак сьогодні рюкзаки жіночі стильні – міські супутники активних дівчат, у яких носять не тільки гаманець і косметичку, а й більш важливі речі (планшети, документи), тому якість варто обов’язково враховувати. Якісні матеріали зараз в моді не тільки для одягу, а й аксесуарів. Вони зберігають охайний і доглянутий зовнішній вигляд виробу надовго, і захищають вміст.

Міський рюкзак Eastpak Padded Pak’R: основні характеристики

  • Рюкзак оснащений впізнаваним у всьому світі брендовим лейблом.
  • Конструкція складається з одного основного відділення на блискавці, і одного зовнішнього невеликої для дрібних речей (ключі, телефон і т. д.).
  • Спина м’яка.
  • Лямки регульовані, ергономічні.

Модель відрізняється своєю місткістю і зручністю. Якість матеріалів і конструкції змусять вас закохатися в цей бренд. Такий рюкзак підійде для повсякденного носіння, для офісу, навчання. Сучасним трендом активних людей є міські рюкзаки. Інтернет магазин Kelt Active пропонує продукцію тільки кращих брендів, яка варта уваги покупців.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank