Якщо Ви тільки вирішили встати на ролики, то однозначно прийняли правильне рішення. І тут найголовніше придбати саме ті ролики, які дозволять закохатися в цей вид проведення часу. Можна купити ролики недорого, мотивуючи тим, що для початку і так зійде, а там якщо сподобається, то вибрати що-то краще. Вибравши те, що в народі називається "торохтушками" ви приречені на те, щоб швидко відмовитися від цього захоплення. Важливо обрати якісні роликові ковзани, ціна їх буде вище, але вона абсолютно виправдана.Зверніть увагу на роликові ковзани чоловічі F. I. T. 80 від американського бренду K2 . вони якраз підійдуть для початківців, а також будуть гарні для середнього рівня майстерності. Так чому ж вони такі хороші.

Ролики K2 F. I. T. 80: переваги моделі

  • Ролики К2 славляться своїми м'якими черевиками, це дійсно комфортно, ще й дозволяє нозі дихати.
  • Композитна рама відрізняється легкістю і міцністю.
  • спереду і ззаду дві петлі які роблять взування набагато простіше.
  • Високоякісні підшипники АВЕС5. До речі в дешевих роликах ніколи не застосовують хороших підшипників, а вони відповідають за якість (швидкість, плавність) кочення.
  • Для більшого рівня безпеки передбачено п'яткове гальмо.
Обув такі ролики, Ви відчуєте надійну фіксацію в потрібних точках, а сам черевик буде м'яким і дихаючим. Кочення буде плавним і тихим, завдяки поліуретановим м'яким колесам. А якщо потрібно, завжди є п'яткове гальмо. Це катання - одне задоволення, дозвольте його собі. Купити ролики в інтернет магазині Kelt Active можна з доставкою по всій Україні.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все