Англійська компанія Rock протягом 40 років виробляє валізи, і точно знає на чому необхідно робити основний акцент. Якість – це основний напрямок бренду, саме тому всі валізи проходять багатоетапні тестування, перш ніж потрапити в масове виробництво. Для випробувань продукції є ціла лабораторія, де всі моделі проходять випробування. Наприклад, повністю завантажений валізу, а це до 20 кг ваги, скидають з висоти 1 метр для визначення міцності ручки і коліс. Колеса витримають до 3 таких падінь, а телескопічна ручка залишиться робочою і після 20. Такі випробування дають впевненість споживачеві, що в дорозі не відбудеться неприємних казусів. Rock Byron – це валізи хорошої якості, які витримають навіть жорсткі умови багажних відділень при авіаперельотах.

Валіза Rock Byron: Особливості моделі

Корпус виконаний з якісного АВС пластика, який відрізняється міцністю, довговічністю і досить простий у догляді. А крім цього:

  • Валіза на колесах, 4 окремих поворотних на 360°.
  • Телескопічна ручка, яка фіксується в двох положеннях.
  • Дві додаткові ручки у верхній і бічній частині.
  • Всередині сітчаста кишеня і ремені для фіксації речей.
  • Для безпеки вмісту передбачений вбудований кодовий замок.

Нічого зайвого в конструкції дозволяє виробнику пропонувати валізи недорого, і без шкоди якості. Інтернет магазин Kelt Active пропонує своїм покупцям кращі валізи на колесах, за якістю, надійності і дизайну. У нашому асортименті кожен зможе вибрати свою ідеальну модель.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank