Якщо ви віддаєте перевагу відпочинку на природі біля моря або в горах, любите насолоджуватися красою природи, то купити намет Black Diamond  – Це буде краще рішення.

Намети Black Diamond – переваги

Виробник пропонує намети на всі чотири сезони або трьохсезонні. Якщо ви не ходите в походи взимку, то варто зупинити свій вибір на трьохсезонною наметі, вона легша за вагою. Для виготовлення дна намету використовується високоякісний і міцний матеріал нейлон ripstop з армованою ниткою. Так само дно додатково оснащене поліуретановим покриттям, що забезпечить сухість і комфорт усередині. Намети відрізняються хорошою вентиляцією і оснащені кишенями для речей, що дуже зручно.

Особливості конструкції:

Форма наметів дозволяє бути дуже стійкими у вітряну погоду. Верхній шар багатьох моделей можна трансформувати в тамбур для речей – це відмінний захист від негоди і любителів «позичити» чуже. При бажанні тент можна зняти.

Ціна намету Black Diamond може здатися високою на перший погляд. Однак враховуючи, що при виробництві моделей використовуються мембранні тканини і технологічні матеріали, які не тільки будуть довго служити, але і мають масу характеристик і якостей для забезпечення справжнього комфорту, часом навіть в найсуворіших умовах. Щоб замовити намет Black Diamond, оформіть замовлення на сайті або зв’яжіться з нашими консультантами по телефону.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все