Бренду Puky вже близько 70 років, і весь цей час він займається виробництвом дитячих велосипедів і беговелов. Фактично виробництво знаходиться в Німеччині, а всі комплектуючі від кращих європейських виробників. У кожній моделі вкладено багаторічний досвід і турбота про безпеку, що є одним з пріоритетних напрямків у розробках. Puky CAT 1S - це триколісний дитячий велосипед від 2 до 5 років. Його продумана до дрібниць конструкція, робить його зручним і безпечним для батьків і дітей.

Триколісний велосипед Puky CAT 1S: особливості моделі

Якщо ви вирішили купити дитячий велосипед Puky CAT 1S, то однозначно зробили правильний вибір. У ньому поєднується яскравий дизайн, елементи для безпеки дитини і функціональність:
  • Модель оснащена батьківською ручкою. Ручка не поворотна, регулюється по висоті і легко знімається.
  • Колеса з ПВХ, у них відмінний м'який і тихий хід.
  • Глибоке ергономічне крісло регулюється уздовж рами в межах 6 см, це гарантує, що дитина без праці буде діставати до педалей починаючи від 2 років. А коли підросте, сидіння просто потрібно зрушити назад.
  • Кермо і переднє колесо може бути повністю зафіксовано або обмежений кут повороту. Ця функція спрощує адаптацію і навчання дитини на початковому етапі, а також гарантує безпеку при русі. Коли малюк впевнено управляється з велосипедом, обмеження можна зняти.
  • Коли дитячий триколісний велосипед від 2 років оснащений гальмом, це свого роду рідкість. Однак це ще один атрибут безпечної їзди. Гальмо розміщено на ручці, його досить легко затиснути дитині.
  • Ззаду є місткий ківш, який працює як самоскид. Туди дитина може скласти і перевозити пасочки та інші іграшки.
Купити триколісний велосипед дитячий з швидкою доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині Kelt Active.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все