Коли дитина сідає на велосипед, то так чи інакше ставати учасником руху. Щоб уникнути неприємних моментів важливо дотримуватися правил безпеки і навчити цю дитину. Чим старше буде малюк, тим більше уваги потрібно приділяти безпеки. Якщо Ви ще використовуєте детский велосипед від 1 року, то в такому випадку все управління лежить на комусь з батьків. Їх завдання стежити за дитиною і забезпечити йому безпечне середовище.

Дитячі велосипеди від 3 років – це триколісні моделі. На них малюк вперше вчиться керувати ним самостійно. Батькам варто організувати катання в парках або у дворі. Місцевість повинна бути безпечна, далеко від проїжджої частини. Не допускайте їзди дитини на парковці, проходячи її візьміть дитину за руку, а велосипед в руки. Триколісний велосипед досить стійкий і дитина ще не буде розвивати на ньому велику швидкість, тому додаткова захисна екіпіровка не знадобитися.

Дитячі велосипеди від 6 років – це двоколісні моделі, іноді з декількома швидкостями. Дітки постарше вже їздять самостійно. Тому дуже важливо донести їм де можна їздити, а які місця для катання заборонені. Простежте щоб велосипед був оснащений світловідбивачами, адже навіть між дворами в період, коли тільки починає темніти видимість дуже обмежена. Для такої вікової категорії не варто нехтувати захисною екіпіровкою.

Самим основним і обов’язковим аксесуаром повинен бути шолом. У разі падіння він запобіжить травми голови, які можуть мати дуже серйозні наслідки. Щоб дитина не чинила опір, виберіть для нього яскравий шолом з красивим дизайном. А щоб дитина не відчувала дискомфорт вибирайте моделі з дихаючими отворами. активне дозвілля дитині здатний забезпечити дитячий велосипед. Інтернет-магазин Kelt Active – це саме те місце, де Ви зможете придбати велосипеди для різної вікової категорії, і захисну екіпіровку від найкращих виробників.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все