Важливо продумано організувати харчування в поході, так як витрачену енергію на тривалу ходьбу під навантаженням рюкзака потрібно відновлювати. Посуд грає не маловажну роль. Приготувати їжу і комфортно поїсти, вам дозволить саме правильно підібраний посуд. Важливо, щоб вибрані предмети були збалансовані за вагою і компактності, мали хорошу якість і були безпечні для здоров’я. Так само дуже важлива зручність використання. Щоб всі ці якості були гармонійно об’єднані, рекомендуємо купити туристичний посуд Pinguin .

Набори посуду Pinguin

Що б не шукати і не витрачати час на підбір ідеального набору, зверніть увагу на готові набори від Pinguin. Ціна туристичного посуду Pinguin досить прийнятна, враховуючи хорошу якість і довгий термін служби. У набір як правило входить посуд для приготування і вживання їжі для групи 3-5 чоловік, це дуже зручно.

Посуд для приготування їжі виконана з адонированного алюмінію, який відрізняється від звичайного алюмінію стійкістю до корозії, міцністю і хорошою зносостійкістю. Купити посуд для активного відпочинку на природі Pinguin можна на сайті інтернет магазину Kelt Active. Ми доставимо ваше замовлення в найкоротші терміни.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все