Э речі, які створять комфортні умови відпочинку в будь-якому місці При будь-якій погоді. До таких можна віднести і килимок туристичний SynMat Hyperlite Duo бренду Exped. Ця модель одна з найпопулярніших і має дві престижні нагороди.

Ключові особливості моделі:

  • двомісний килимок, дуже легкий за вагою, всього 800 грам. Дуже компактний в складеному вигляді, його можна прикріпити зовні рюкзака спеціальними стропами. Так можна компактно транспортувати до місця призначення.
  • конструкція складається з двох частин, які окремо надуваються. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження враховуючи, що килимок двомісний.
  • висота килимка 7 див., а всередині знаходиться утеплювач Texpedloft Microfibre, що забезпечить комфортний відпочинок до -6С.
  • надути килимок легко, завдяки насосу, який йде в комплекті.

З характеристик, які варто відзначити це зварні шви і не ковзаюча поверхня. Здувати килимок швидко завдяки системі FlatValve. Туристичні килимки обов’язково повинні бути в арсеналі тих, хто цінує комфорт. Набагато приємніше відпочивати на м’якій рівній поверхні в горах, лісі, біля річки або на дачі. Навіть якщо раптом необхідно вдома організувати додаткове спальне місце гостям, цей предмет добре виручить.

Купити туристичний килимок бренду Exped можна в інтернет магазині Kelt Active, де представлено безліч моделей кращих брендів. Оформіть замовлення на сайті, а наші фахівці організовують доставку зручні способом. Ціна надувного килимка Exped в нашому інтернет магазині вас приємно порадує, до того ж діє постійна система знижок.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все