Комфорт часто полягає в дрібницях, особливо це відчутно там, де немає під рукою всіх звичних предметів побуту – на природі, в походах.купити аксесуари для кемпінгу можна в спеціалізованих магазинах туристичного спорядження і товарів для активного відпочинку.

Аксесуари для кемпінгу і область їх застосування

А ви знали, що на відпочинок краще взяти з собою спеціальний туристичний рушник? Вона виконана з мікрофібри, яка м’яка і комфортна до тіла, а основна її перевага, вона не набирає в себе вологу і дуже швидко сохне. Таким чином у вас під рукою завжди сухий і легкий рушник, який часто комплектується чохлом.

Посуд, фрукти і овочі в наметовому таборі теж можна помити просто і комфортно. Для цього необхідно взяти з собою складну мийку. Виконаний такий аксесуар з нейлону, посиленого армованою ниткою і покритий силіконовим або поліуретановим просоченням для водонепроникності. У складеному вигляді це плоский компактний предмет, тому не стане займати дорогоцінне місце в багажі. У розкладеному виду являє собою посудину з широким горлом, що зручно для миття посуду. А для зручності перенесення мийка оснащена ручками.

Вся посуд для приготування їжі на природі має свою особливу форму і для ергономічності і простоти транспортування часто не комплектується ручками. Тут дуже виручить тримач для посуду, який не нагрівається завдяки особливому сплаву. Їм легко і зручно зняти з вогню сковороду або каструльку.

Так само в цьому списку гідно зайняли свої місця такі аксесуари, як:

  • кемпінговий ліхтар;
  • лопатка для роздування вугілля;
  • кемпінговий ліхтар – акумулятор на сонячній батареї;
  • душ для кемпінгу;
  • кемпінговий чохол для туалетного паперу;

Купити необхідні аксесуари зі зручною доставкою по всій Україні можна в інтернет магазині Kelt Active, просто оформіть заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все