Якщо настав час збиратися в похід, щоб відпочити від метушливого міста, то це – безперечно найкраще рішення, яке ви могли прийняти. І щоб похід був справжнім відпочинком для душі і тіла, необхідно заздалегідь подбати про свій комфорт. Купити туристичну екіпіровку і спорядження буде першим і найважливішим завданням.

Все що вам знадобитися в поході залежить від його тривалості, місцевості, сезону. Якщо ваш похід не багатоденний і не передбачає подолання складних маршрутів, а його мета просто відпочити і змінити обстановку, то скоріше за все ви ще новачок. Саме таким чином вперше відправляються в похід, що в послідовності ставати способом життя.

Найнеобхідніше туристичне спорядження:

Продуманий і організований побут в поході забезпечить комфортний відпочинок і приємні враження. І ось найнеобхідніше, що у вас повинно для цього бути:

  • намет – краще, що б вона не промокло і була оснащена москітними сітками, це той мінімум, який не дасть погоду внести корективи у ваш відпочинок, і комахи не будуть докучати
  • килимок з пінки – це легкий і практичний аксесуар, який можна постелити під спальний мішок. Такий килимок має хорошу теплоізоляцію і не вбирає вологу.
  • спальний мішок для комфортного сну, а якщо ви захочете чогось неординарного, то варто купити гамак туристичний. Правильно підібраний гамак забезпечить комфортний сон і відпочинок. Гамаки бувають з москітними сітками, так що комахи будуть не перешкодою.
  • туристичний посуд для приготування і вживання їжі
  • фонарик

Це той мінімум туристичного спорядження, який дозволить вам забезпечити комфортний відпочинок і дасть сповна насолодитися природою. Магазин Kelt Active може забезпечити необхідною екіпіровкою як початківця, так і професійного туриста. Тут ви знайдете все-від нижньої білизни до високопрофесійного спорядження для експедицій. Наші консультанти завжди допоможуть зробити правильний вибір.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank