Спорядження для туризму – це ціла галузь, і особливість її у тому, що творці брендів зі своїми командами за часту захоплені походами та активними видами відпочинку. У таких компаніях завжди є фокус-група, яка тестує продукцію в реальних умовах і дає зворотний зв’язок. Надійність такого спорядження дуже важлива, адже його завдання забезпечити життєдіяльність, часом захистити від холоду або спеки, зберегти здоров’я і життя.

Намети для туризму: види і призначення

Якщо ви вирушаєте в похід або на природу з ночівлею, хочете відвідати кемпінговий табір на березі моря, тоді вам необхідно купити туристичний намет. За призначенням намети поділяються на:

  • трекінгові;
  • експедиційні;
  • штормові;
  • кемпінгові;
  • спеціального призначення;

Якщо ви відправляєтеся в подорож на машині і плануєте зупинитися з ночівлею на кілька днів, то краще брати з собою кемпінговий намет. Вона досить комфортна і містка. Для пішого походу в теплу пору року підійде трекінгова намет. Вона легка за вагою, її буде не важко нести до місця призначення.

Експедиційні більше схожі з трекінговими, з ними так само можна і в гори, якщо маршрут не високої складності. Штормові намети розраховані на гірські сходження, і стійко витримають всі примхи природи. Однак ціна такого намету буде набагато вище інших варіантів.

До наметів спеціального призначення відносять нестандартні варіанти, наприклад, намет для зимової риболовлі. В інтернет магазині Kelt Active представлені тільки кращі бренди наметів. Різні цінові категорії і призначення дозволять вибрати свій варіант кожному бажаючому.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank