Якщо ваш стиль життя-туризм, спорядження тут відіграє досить важливу роль. На час походу намети для Вас – це будинок, дах над головою, місце для комфортного сну і відпочинку. Одним з вдалих варіантів намету, буде Salewa Micra 2 . Намет 2-х місний & nbsp; за всіма своїми параметрами ідеально підійде для трекінгу, вело або мототуризму. Двошарова конструкція виконана з якісних матеріалів. Дуги з адонованого алюмінію, не тільки легкі, але і міцні – це гарантує наметі довгу службу в різних умовах.

Встановлювати палатку дуже легко і швидко, досить пару разів розкласти, і установка буде займати лічені хвилини. Для цього каркас і кріплення пофарбовані в різні кольори, таким чином легко розібратися що і куди кріпити.

Особливості експлуатації двомісного намету Salewa Micra 2

Намет туристичний з тамбуром розрахований на комфортний відпочинок двох осіб. У тамбурі поміщаються рюкзаки з усім спорядженням. Модель досить стійка на вітрі. У разі негоди підлогу в спальному відділі не промокне. Конструкція оснащена двома досить великими вентиляційними отворами. А широкий вхід дозволить без зусиль увійти або вийти з намету. Правда, то що вхід один, можна вважати невеликим мінусом. Але якщо врахувати, що таким чином витриманий мінімальна вага, то це плюс. Salewa Micra 2– це якісний трьохсезонний намет за доступною ціною. Легка вага-2,5 кг, робить її універсальним супутником в походах, на відпочинку, і інших подорожах.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank