Що може бути краще, ніж можливість подорожувати з маленькою людиною, яка тільки починає пізнавати світ. Це стало можливо зі спеціальним рюкзаком-перенесенням для малюків від американської компанії OSPREY. Рюкзак POGO AG PREMIUM став справжньою знахідкою для батьків, які ведуть активний спосіб життя. Тепер можна не відкладати життя на потім, а вирушати на зустріч яскравим відчуттям всім разом.

Технічні особливості та характеристики моделі

Виробник подбав і про комфорт того, хто буде нести рюкзак. Тому модель оснащена інноваційною системою вентиляції спини з цілісно натягнутою сіткою. Така ж система і в стегновому поясі. Щоб захистити малюка від сонця передбачений вбудований захисний тент. Також є вбудований захист від дощу. Виробником все передбачено для того, щоб зміни погоди не застали Вас зненацька.

Для зручної посадки спина і пояс регульовані. Так само регульоване дитяче місце – лямки і стремена для ніжок. Дитинка в такому рюкзаку буде безпечно закріплений, а для його комфорту так само передбачена вентиляція. Щоб стежити за тим, як там малюк, є дзеркало, яке можна зняти при необхідності.

До системи прикріплений рюкзак повсякденний міський на 11 літрів, який можна зняти і використовувати окремо. Так само для комфорту батьків передбачена питна система для рюкзака, купити її потрібно окремо, в конструкції просто передбачено місце і виходи. Для дитячих речей є велике відділення на блискавці в нижній частині рюкзака. Так само є відділення, де можна покласти окуляри сонцезахисні або планшет, особливість відділу у тому, що він виконаний зі спеціального матеріалу, який запобіжить дряпання поверхні. З боків великі еластичні кишені, туди можна покласти термос дитячий, для швидкого доступу. Конструкція всебічно продумана, в ній є все для комфорту, зручності та безпеки всіх учасників захоплюючого процесу подорожі.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank