Купити самонадувающийся килимок Sea to Summit – це означає забезпечити себе комфортом і теплом під час походів, відпочинку на природі, рибальства. Килимки даного бренду мають відмінну від інших брендів рису – це технологія Air Sprung Cells, яка являє собою стільники, які працюють, як пружні осередку. По зручності такий килимок сміливо можна порівнювати з ортопедичним матрацом, приймає форму тіла і не провалюється під його вагою.

Самонадувні килимки Sea To Summit: конструкція

Простір килимка розділене безліччю перегородок це дозволяє зберегти тепло на рівні з зимовими моделями. Так само варто відзначити, що клапани килимків Sea to Summit самі міцні і довговічні, і сприяють більш швидкому надування порівняно з подібними аналогами.

Килимки, виконані за технологією сот, відмінно згладжують нерівності рельєфу. У різних моделях використовується різна кількість сот з різноманітним розташуванням. А зимові моделі додатково мають всередині утеплювач. На етикетці килимка ви знайдете показник R-Value. Чи означає Він оптимальний температурний режим використання. Чим вище коефіцієнт R-Value тим нижче температура при якій може використовуватися килимок. R-Value буває від 0,6 (+10 °C) до 9,5 (-48 °C).

Виконані такі килимки з щільного зносостійкого нейлону посиленого армованою ниткою. Але незважаючи на це, з такими килимками необхідно звертатися дбайливо. Ціна самонадувного килимка бренду Sea to Summit буде залежати від температурного режиму і конструктивних особливостей. Щоб замовити самонадувний килимок Sea to Summit оформіть заявку на сайті або зв’яжіться з консультантами інтернет магазину Kelt Active.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank