Для зимових забав і пересувань обов’язково варто купити дитині санки. Україна балує сніговими і морозними зимами, а іноді і веснами. Такий спосіб пересування підійде дітям з раннього віку. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів, які відрізняються між собою формами, конструкцією, матеріалами і швидкісними характеристиками. Найголовніше купити санки відповідно до віку і потреб дитини.

Для діток від 1 року найголовнішою потребою буде безпеку. Для таких малюків краще купити санки з ручкою для батьків. Таким чином, санками буде легко управляти, і дитина буде перебувати попереду, в поле зору дорослих. Якщо для збереження тепла Ви плануєте використовувати хутряний конверт, то вибирайте санки з перпендикулярно встановленими дощечками, це запобігає зісковзуванню.

При покупці санок для найменших пасажирів зверніть увагу на їх стійкість. Чим нижче і ширше санки, тим стійкіше вони будуть. Якщо санки будуть перевертатися, то є ризик формування у дитини негативного досвіду і переляку, що вкрай небажано. Для безпечного пересування в темний час доби на санки клеяться смужки – світловідбивачі. Добре якщо вони йдуть в комплекті, якщо ні, то про це варто подбати самостійно.

Самі довговічні будуть санки на металевій основі. Якщо Вам сподобалися пластикові конструкції, то пам’ятайте, що при низьких температурах пластик стає крихким. Вибираючи санки – трансформери, де з часом можна зняти батьківську ручку, а ще пізніше і спинку, знайте – цей зимовий транспорт буде служити Вашій дитині багато – багато років. Купити санки дитячі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині Kelt Active. Весь товар, представлений у нас, зроблений з безпечних матеріалів і має гарантію якості виробника.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все