Якщо вам необхідний спальний мішок для походу в теплу пору року, то однозначно варто звернути увагу на модель Fredvang Mid від польського бренду туристичного спорядження Fjord Nansen. Спальний мішок кокон вибирають за компактність і хороші показники теплозбереження. У нижній частині передбачена додаткова вставка, яка теж сприяє кращої теплоізоляції.

Спальник літній Fredvang Mid має сучасний наповнювач Eko Loft Hollowfiber. Це легкий утеплювач зі спіральних силіконізованих волокон поліестеру. Наповнювач без праці відводить вологу залишаючи всередині тільки тепле повітря. Підкладка спальника з поллікотона-це інноваційна тканина з натуральної бавовни і синтетики. Завдяки такому складу вона міцна і довговічна. Така підкладка добре дихає і випускає вологу, сприяє підтримці комфортного мікроклімату. Спальник добре піддається компресії, при то не деформується і не втрачає свій вигляд і властивості. Для перенесення в комплекті йде компресійний чохол.

Основні технічні особливості спальника Fredvang Mid:

  • Зовнішній матеріал – Poli Ripstop.
  • Внутрішній матеріал Policotton.
  • Утеплювач – Eko Loft Hollowfiber.
  • Температурний режим min +1 / opti +12 … + 17 / max + 26 С.
  • Розрахований на зріст до 178 см.
  • Вага без чохла 640 гр.

Інтернет магазин спальних мішків Kelt Active пропонує тільки оригінальне спорядження від кращих туристичних брендів. Тільки якісна продукція може забезпечити комфорт і зручність в поході.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank