Спальні мішки чеського бренду Pinguin знаходяться в середній ціновій категорії, проте в залежності від лінійки і моделі є спальники дорожчі і дешевші. Модель Pinguin Micra 195 розрахована на використання навесні, влітку і восени. Спальник для походу має багато конструктивних особливостей, які зроблять відпочинок і сон в поході повноцінним. Однак роль «головної скрипки» варто віддати наповнювача.

Спальник Pinguin Micra 195: особливості наповнювача

Body Heat Barrier micro – це утеплювач який бренд використовує, починаючи з 2012. Перш ніж замінити відомий PrimaLoft® Sport на BHB micro, матеріал пройшов акредитацію в Європі. Кращі показники по теплоізоляції серед всіх сучасних синтетичних наповнювачів дозволили виробнику прийняти рішення про модернізацію спальників.

BHB micro не має зареєстрованого бренду, це дозволяє кінцевому споживачеві купити спальник недорого. BHB Micro – це легкий, дихаючий, гіпоалергенний матеріал, який добре піддається компресії. Спальник з таким наповнювачем легко чистити, можна прати, і сохне він дуже швидко. Завдяки силіконізовані волокнам наповнювач володіє вологовідштовхувальними властивостями, тому буде залишатися теплим і сухим навіть в екстремальних умовах. BHB Micro по праву вважається відмінним замінником пуху.

Модель може з’єднаються з іншим спальним мішком, таким чином легко отримати двомісний спальний мішок. Для цього варто враховувати з якого боку блискавки у моделі – ліва і права. Ще однією відмінною особливістю моделі є «комір» в області шиї. Його завдання ізолювати внутрішнє тепло і перешкоджатиме потраплянню холоду всередину. Туристичний магазин Kelt Active – це те місце де ви отримаєте якісну консультацію і швидку доставку товару будь-яким зручним способом.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank