Людина за своєю суттю вельми допитливий, хоче знати про навколишній світ більше, далі бачити, або мати далеко не людську перевагу, нічний зір. Різні оптичні прилади вже не одну сотню років дозволяють реалізувати потреби людини в цьому плані. Частіше це не просто допитливість, а професійна діяльність. В сферах туризму, спорту, дослідницької діяльності, мисливського господарства, військової справи завжди задіяні оптичні прилади. І, мабуть, найпопулярнішим з усіх буде бінокль. Купити недорого можна моделі для дітей і непрофесійних спостережень в денний час. А ось для більш конкретних завдань біноклі йдуть з бюджетом вище.

Основними характеристиками в біноклі будуть розмір об’єктива і кратність (збільшення). На сьогоднішній день є моделі з фіксованою кратністю, традиційно більш популярні, і моделі із змінною кратністю. У другому випадку складно говорити про якість зображення, якщо це недорогі біноклі. Розмір об’єктива виконує важливу місію, збирає світло для побудови зображення. Чим він більший, тим якісніше буде видно об’єкти. Однак свій вибір необхідно робити в залежності від поставлених завдань, таким чином можна отримати бажаний результат, не переплачуючи зайві гроші.

  • Об’єктив 25 мм-відмінний варіант для спостереження за не надто віддаленими об’єктами. Такі моделі мають компактний розмір, підійдуть для туристів і дітей.
  • 30 – 40 мм – це універсальні біноклі, які при своїй компактності досить потужні. Такі підійдуть для туристів, мисливців та ін
  • 50 – 60 мм – такий бінокль дає яскраве і якісне зображення навіть в умовах несприятливої погоди. У темний час доби забезпечить спостереження за ключовими об’єктами, що дає можливість його позиціонувати як нічний бінокль.

Розмір об’єктива 70 мм і більше – це спеціалізовані морські або військові біноклі. Інтернет магазин Kelt Active пропонує більшою вибір якісних оптичних приладів від спеціалізованих виробників з доставкою по всій Україні.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank