Щоб ефективна і результативна була кожне тренування, одяг підбирається спеціальна, компресійна. Шорти, лосини, рашгард, комплект з верху і низу, нарукавники, набедренники, гольфи  гетри, такий широкий вибір спеціалізованих моделей дозволить підібрати кожному по потребі. Це досить недешеві речі, тому кожен, хто купує, хоче максимально зберегти речі без втрати їх властивостей.

Для бігу часто вибирають компресійні штани для спорту, які краще купити в спеціалізованих магазинах щоб уникнути підробки. А для спорту, де задіяна верхня частина тіла підійде футболка компресійна чоловіча. Купити функціональні речі однозначно варто для турботи про своє здоров’я. Всі без винятку функціональні тканини вимагають особливого, але не складного догляду. Досить дотримуватися рекомендацій виробника і простих порад щоб речі служили довго.

Компресійний одяг: правила догляду

  • Прання тільки на делікатному або ручному режимі. Можна прати вручну, тільки не викручувати, а акуратно віджати.
  • Температура прання не більше 30С.
  • Віджим найделікатніший.
  • Засоби використовувати м’які, краще спеціальні для спортивних речей. Не можна використовувати кондиціонер для білизни і відбілювачі, вони псують структуру тканини і зменшує компресію.
  • Не можна використовувати машинну сушку.
  • Речі не варто сушити на сонці або біля обігрівальних приладів.
  • Гладити компресійний одяг теж не можна.

Коли річ нова, всі поспішають відрізати і викинути етикетку. Не варто цього робити, саме на етикетці виробник вказує умови догляду для довгої шкарпетки. Речі тестуються в лабораторних умовах для визначення найоптимальніших правил прання. Дотримуючись їх, функціональні речі довго не втратять своїх компресійних властивостей.

Статті та огляди

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Для чого необхідна компресійна термобілизна 2XU

Читати все


blank blank