Deuter – це німецький бренд, який без зайвої скромності міцно зайняв лідерські позиції в своєму сегменті. Компанія розробляє і виробляє дуже великий асортимент туристичного спорядження і аксесуарів. Deuter знають не тільки в Німеччині і Європі, а й у всьому світі. Багато туристів, спортсмени і активні люди віддають свою перевагу Дойтер за високу якість функціональність і стиль.Чому варто вибирати туристичне спорядження Deuter?
  • в екстремальних умовах продукція Дойтер проявить небувалу витривалість і функціональність.
  • кожен продукт бренду містить у своїй конструкції новітні технології, які компанія вкладає чималі кошти.
  • кращі дизайнери і технологи трудяться над тим, що б зовнішній вигляд виробів був яскравим, стильним і впізнаваним.
  • щоб виріб відрізнявся якістю та надійністю, для різних ділянок вироби застосовуються різні за властивостями і характеристиками тканини.
  • одним з напрямків у розробках є безпека. За це компанія вже отримувала нагороди. Наприклад, Eurobike присвоїв золоту нагороду за велорюкзак Deuter зі вбудованим захистом спини.
Основний напрямок компанії - це виготовлення рюкзаків, які вважаються кращими в світі. Під брендом Дойтер випускаються рюкзаки різноманітних розмірів, призначень і форм. Ви легко зможете вибрати як рюкзак 70 літрів для походів і подорожей, так і рюкзак для ноутбука. Не має значення який рюкзак ви виберете, він без сумнівів порадує вас своєю функціональністю, яка буде проявлятися навіть в дрібницях, якістю і довгим терміном служби.Так само вас порадує і служитиме довгі роки спальник Deuter сумки, гаманці та багато інших корисних і якісних товарів. А придбати всю цю продукцію за вигідними цінами і з доставкою по всій Україні допоможе сайт туристичного спорядження Kelt Active, на сторінках якого представлений весь спектр товарів цього, відомого у всьому світі виробника.
Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все