На заводі в Барселоні ось вже на протязі 20 років проводиться аксесуар, який став «мастхев» всіх активних людей, спортсменів і туристів – це багатофункціональна пов’язка бренду Wind X-treme. Коли ти поспішаєш на зустріч пригодам, дуже важливо щоб речі були практичними, технічними і не об’ємними.

Пов’язка Wind X-treme являє собою безшовну трубу з тканини. Тканина виробу вибирається в залежності від температурного режиму. Це-і поліестер, який моментально сохне, відводить вологу і дозволять шкірі дихати. І фліс – володіє теплозберігаючими властивостями, при цьому швидко сохне і дозволяє випаруються волозі. І натуральна шерсть мериноса, про фантастичні властивості якої знають всі.

Мультифункціональні властивості такої пов’язки дійсно вражають. Вирушаючи в похід або подорож (екскурсію, відпочинок, прогулянку), ви тижня пов’язку як шарф, а якщо трохи похолодало легко трансформували її в шапку. Хочете зберегти зачіску, тоді краще використовуйте як пов’язку. А якщо потрібно зібрати волосся в хвіст, то & nbsp;Wind X-treme & nbsp; і тут допоможе. Пов’язка в частку секунди може стати балаклавою або маскою, захистивши обличчя від пилу, піску і вітру. А також може використовуватися як бандана, на це вам знадобитися частка секунди.

Купити бандану Wind X-treme – це значить не залежно від того, як будуть змінюватися погодні умови, ви завжди легко зможете на них зреагувати, і для цього вам не знадобиться безліч аксесуарів, а всього лише один. У дуеті з функціональністю, виступають і властивості тканин – дихає, відведення вологи, терморегуляція та інші залежно від виду матеріалу.

Пов’язки мають антибактеріальний ефект завдяки обробці тканин на основі срібла. Це дозволить уникнути появи неприємного запаху. А вже якщо говорити про запахи, то справжньою родзинкою можна вважати пов’язки з запахом м’яти або полуниці. Ефект досягається завдяки вбудованими микрокапсулам в саму нитку тканини. При русі вони руйнуються і виділяють приємний аромат. Такі властивості будуть зберігатися до 20 прань. А деякі моделі оснащені світловідбиваючою смужкою, яка забезпечить хорошу видимість і як наслідок безпечне пересування в темний час доби.

Статті та огляди

Bizioni – шкарпетки від спеціалізованого бренду велоодягу

Carry:Lite - надійні валізи для подорожей!

Gabol - чемодан в кращих іспанських традиціях

Osprey Aether AG 70 – функціональний рюкзак для тривалих походів

Читати все